Hollywood Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hollywood Arts

Etiam tempus suscipit
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Los Angeles

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:01 pm

Isis oli just kodust plekhu pannud ja rändas nüüd ööses LA's. Kasuvanemad polnud ilmselt veel ta kadumist märganud, aga Is oli kindel, et vend oli teda kuulnud. Samas, polnud poiss kunagi kitukas olnud, ja Isis kahtles kas ta kitse panema läheb. Tüdruk nillis nüüd ühe poe vaateakna all. Mõne ajapärast keeras ta aga ühele kõrval tänavale ja suundus pikki seda südalinna poole.
Tagasi üles Go down
Alexander Bennett

Alexander Bennett


Postituste arv : 49
Join date : 03/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:12 pm

Ben oli just isa tööjuurest tulnud ja tal oli telefon ja kohvi käes niiet ta vaatas telefoni ja kirjutas TheSlap'i mis ta teeb. Kui ta seda tegi põrkas ta kellegiga kokku ja ta kohvi kukkus maha ''Oi vabandust!'' ütles ta ja silmitses korraks telefoni ega talle sinna kohvi ei läinud peale ja siis inimest kellega ta kokkupõrkas.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:17 pm

OT: Põrkasid minuga kokku?

Isis, niigi kohmakas kukkus istuli kui keegi taga kokku põrkas. "Vabantust." ütles ta ennast püsti ajades poisiga samal ajal ja pühkis oma seeliku tänava prahist puhtaks ning pööras siis pilgu poisile kellega ta kokku oli põrganud. Tänav oli üpris pime, aga mees tundus tuttav.
Tagasi üles Go down
Alexander Bennett

Alexander Bennett


Postituste arv : 49
Join date : 03/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:24 pm

OT: Loogish ju Very Happy
''Eii, eii, mina olen süüdi, mina ei vaadanud kuhu ma kõndisin.'' seletas Ben ''Äkki ma saan kuidagi seda heastada? Näiteks kohvi või õhtusöök?'' pakkus Ben natukene punastades.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:28 pm

OT: Jah Razz

Siin muutuvad asjad ikka väga kiiresti. jõudis Isis otsusele. "Kui sa tahad." ütles Is õlgu kehitades. Tal oli ükskõik. Ilmselt keelduda oleks ebaviisakas ja samas, ega tal midagi paremat ka teha polnud. Tänava kopiada? Tänan ei.
Tagasi üles Go down
Alexander Bennett

Alexander Bennett


Postituste arv : 49
Join date : 03/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:29 pm

''Ma olen Alexander Daniel Ben Bruce, aga sa võid mind Ben'iks kutsuda.'' tutvustas Ben ennast.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:33 pm

Isis noogutas. Ben siis. mõtles ta ja tutvustas siis ennast "Ma olen Isis Nigra Nox, või VV ehk Väike Väärakas." ta ütles ka ära oma kõige vihatuma hüüd nime, aga naga noh, nii see elu käibki.
Tagasi üles Go down
Alexander Bennett

Alexander Bennett


Postituste arv : 49
Join date : 03/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:34 pm

''Meeldiv tutvuda.'' ütles Ben ''Kas lähme kohe?'' uuris ta ja vaatas enda kohvit mis oli maas loiguna.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:38 pm

Isis kehitas õlgu "Kui sa tahad." kordas ta seda mida ka ennem oli öelnud. "Mul pole midagi nagu nii teha." lisas ta mõtlematta ja vaatas Ben'ile otsa. Päris armas.
Tagasi üles Go down
Alexander Bennett

Alexander Bennett


Postituste arv : 49
Join date : 03/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:41 pm

''Hea küll.'' nõustus ta ja hakkas siis kuhugi kohvikusse kõndima ''Millisesse sa tahad minna?'' küsis ta tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:42 pm

Isis kehitas õlgu "Ma ei tea kohvikutest eriti midagi." ütles ta jättes mainimatta, et ei tunne linna absoluutselt.
Tagasi üles Go down
Alexander Bennett

Alexander Bennett


Postituste arv : 49
Join date : 03/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:57 pm

''Okei, lähme siis siia.'' Danny juhatas tüdruku ühte restorani ''Telli endale ükskõik mida tahad.'' pakkus Ben talle lahkelt ja ootas.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 2:58 pm

Isis noogutas ja vaatas hetke, mida restoranis on ning valis siis ühe odava koogi. Ta ei tahtnud ju poisi pankroti ajada.
Tagasi üles Go down
Alexander Bennett

Alexander Bennett


Postituste arv : 49
Join date : 03/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 3:00 pm

''Midagi juua ei taha?'' küsis ta tüdrukult ''Ma võtan ühe lihapiruka ja kohvi koos koorega.'' ütles poiss oma tahtmise.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 3:02 pm

"Piima." arvas Isis kuna see oli kõige odavam(pea vee) mis talle silma jäi.
Tagasi üles Go down
Alexander Bennett

Alexander Bennett


Postituste arv : 49
Join date : 03/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 3:13 pm

''Siis üks kook ja piim.'' lisas ta veel müüale.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 3:21 pm

Isis vaatas hetke restoranis ringi ning võttis siis taskust telefoni, et kelle vaatata.
Tagasi üles Go down
Alexander Bennett

Alexander Bennett


Postituste arv : 49
Join date : 03/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 3:28 pm

''Toome söögi lauda.'' ütles müüa ja andis joogid juba kätte ''Aitäh.'' tänas Danny müüat ja istus kahe kohalisse lauda koos VV-ga.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 3:34 pm

Isis istus ja pani telefooni tasku. Vaatas hetkeks restorani ning pööras siis pilgu Ben'ile.
Tagasi üles Go down
Alexander Bennett

Alexander Bennett


Postituste arv : 49
Join date : 03/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 6:38 pm

Ettekandja tõi söögi lauale ''Head isu.'' ütles ta ja lahkus ''Kas sa käid Hollywood Artsis?'' küsis Ben tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 7:02 pm

"Head isu." ütles Isis vastu ja võttis kõigepealt lonksu piima ning vastas siis "Jah. Sina?"
Tagasi üles Go down
Alexander Bennett

Alexander Bennett


Postituste arv : 49
Join date : 03/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 8:43 pm

''Käin ka, kas sa oled Senior?'' uuris Ben Isis'elt siis.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 8:45 pm

"Ei, junior." vastas Isis "Sina?" küsis ta siis vastu.
Tagasi üles Go down
Alexander Bennett

Alexander Bennett


Postituste arv : 49
Join date : 03/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 8:47 pm

''Senior.'' naeratas Ben ja võttis kohvist ühe lonksu.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 55
Join date : 01/08/2011

Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles EmptyKolm Aug 03, 2011 8:50 pm

Isis noogutas ja lõi lusika koogitükki sisse.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Los Angeles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Los Angeles   Los Angeles Empty

Tagasi üles Go down
 
Los Angeles
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hollywood Arts :: Muud kohad :: Los Angeles-
Hüppa: