Hollywood Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hollywood Arts

Etiam tempus suscipit
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Üksinda logelemas

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 4:21 pm

James just jõudis randa ja pani enda rätiku suht vee lähedale maha ja hakkas muusikat telefonist kuulama ilma kõrvaklappideta.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:10 pm

Pixie oli rannas kuid oli vähem inimesi kui tavaliselt. Ta kuulis mere juurest muusikat ning järgnes sellele. Kuid korraga ta komistas ühe poisi otsa kes lamas.
Tagasi üles Go down
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:13 pm

James ehmatas ja tõusis püsti ta aitas siis tüdruku ka üles ''On kõik korras?'' uuris ta temalt.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:18 pm

Tüdruk oli maas mõnusa kuuma liiva sees. Ta tõstis pea ülesse ning sülitas liiva välja ning proovis liiva maitset suust välja saada. ''Jah kõik on korras,'' ütles tüdruk poisile. Kui ta keeras poiss silmitsedes hakkas ta pisut punastama. ''Kas tohib siai kõrvale oma lina panna?''
Tagasi üles Go down
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:20 pm

''Jaa ikka.'' ütles James lahkelt ja istus nüüd lihtsalt maha enda lina peale ''Kus koolis sa käid?'' uuris ta siis tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:21 pm

''Hollywood Artsis, ikka,'' ütles tüdruk naerdes ning pandes oma lina.
Tagasi üles Go down
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:23 pm

''Oh ma ka. Ma olen senior kas sa oled ka?'' küsis ta tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:25 pm

''Ei ma olen liiga noor, ma olen sophomore,'' ütles tüdruk oma pluusi ära võttes, sest tal oli bikiini juba seljas. Vahetus riided olid tal kotis.
Tagasi üles Go down
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:26 pm

''Aa okei, millega sa seal siis tegeled?'' küsis James veel küsimusi.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:28 pm

''Näitlemisega, käsikirja kirjutamisega, viiuliga ja veel puha,'' lausus tüdruk võttes kotis enda läpaka ning avas kõige ennem TheSlap.com'i.
Tagasi üles Go down
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:29 pm

''Aa, ma mängin trumme.'' ütles James siis oma tegevuse ''Ma olen James muide.'' tutvustas ta ennast siis.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:31 pm

''Ma olen Pixie,'' ütles tüdruk lühidalt ning ulatas oma käe tervitamiseks. ''Meeldiv tutvuda,'' ütles ta punastades.
Tagasi üles Go down
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:32 pm

''Samad sõnad.'' ütles ta vastu ja pigistas siis tüdruku kätt kogematta liiga kõvasti.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:35 pm

Pixie kirjutas midag TheSlapis. Pärast ta vaatas Jamesi ja punastas veel rohkem ning vaatas teisele poole. ''Sulle meeldib siin?'' küsis Pixie poisilt.
Tagasi üles Go down
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:42 pm

''Jaa ikka, siin on soe ja ilus.'' seletas James ja naeratas tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:45 pm

''Mulle ka meeldib, ma elan suhteliselt lähedal,'' ütles tüdruk. Pixie korraks vangutas pead ning näitas näpuga ühe kortermaja poole. ''Seal kortermajast natukene kaugemal,''
Tagasi üles Go down
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:46 pm

James vaatas sinna ''Veab ju sul, sest hea vaade on merele.'' ütles James ja kirjutas midagi TheSlap'i.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:50 pm

''Tõesti ilus vaade,'' kordas tüdruk ning uuris TheSlap'i samal ajal poisilt küsides, ''Kus sina elad?''
Tagasi üles Go down
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:55 pm

''Siit paar peatust edasi.'' seletas James lühidalt ja hakkas liivaga mängima.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 5:59 pm

Kui Pixie vaatas postitust mida James oli teinud läks ta veel punasemaks. Ta vaatas poissi ning mõtles endamisi, võiks käima hakata küll? Tüdruk soris enda kotis otisdes paberit, kuhu oma n umbrit kirjutada.
Tagasi üles Go down
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 6:04 pm

''Mis sa otsid?'' küsis James tüdrukult kui ta nägi, et tüdruk enda kotis soris.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 6:07 pm

Tüdruk leidis paberitüki. ''Ah lihtslat ühe paberitüki, kuhu nunnu briti poisile enda numbri kirjutada,'' lausus tüdruk enda numbrit kirjutades. Ta andis paberitüki poisile ning ütles: ''Palun!'' Kuid pärast sõna ''Palun'' hakkas tüdruk jälle punastama.
Tagasi üles Go down
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 6:10 pm

''Aitäh.'' tänas James ja võttis enda telefoni välja, et numbri sinna lisada ''Annaksid mulle ka paberi, et ma enda numbri saaks sulle anda?'' palus James ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 6:57 pm

''Sa võid alt ju rebida,'' ütles tüdruk pisut flirtil toonil. Kuid jälle punastades.
Tagasi üles Go down
Sam James Bettley

Sam James Bettley


Postituste arv : 111
Join date : 03/08/2011

Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas EmptyKolm Aug 03, 2011 7:00 pm

''Aa okei, mulle ei meeldi eriti paberit rikkuda, aga noh okei.'' seletas James pikalt ''Pastakat on mul ju ikkagi vaja.'' ütles James naeratades.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Üksinda logelemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksinda logelemas   Üksinda logelemas Empty

Tagasi üles Go down
 
Üksinda logelemas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Rannas ujumas ja logelemas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hollywood Arts :: Muud kohad :: Venice'i rand-
Hüppa: