Hollywood Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hollywood Arts

Etiam tempus suscipit
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Süüa tahaks..

Go down 
2 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Süüa tahaks.. Empty
PostitaminePealkiri: Süüa tahaks..   Süüa tahaks.. EmptyPüh Okt 23, 2011 6:15 pm

Jade jalutas otsejoones Grubi veoauto poole, et sealt endale üks korralik burrito muretseda. Kohale jõudnud, esitas ta oma soovi Grub'ile Festus'ele. "Burrito'sid mul pole, valikus on juustuburgerid ja hot dog'id," teatas see. "Ee, ma võtan siis juustuburgeri," lausus Amy ning jäi ootama.
Mõne aja pärast pistis Grub Festus talle pihku burrito. "Aga sa ütlesid, et sul pole burrito'sid," sõnas Jade arusaamatult. "Ainult neid ongi," vaidles Grub Festus, ning Jade läks vaikides veidi eemale.


Viimati muutis seda Jade A. Mason (Esm Okt 24, 2011 3:19 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Süüa tahaks.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süüa tahaks..   Süüa tahaks.. EmptyPüh Okt 23, 2011 6:54 pm

OT: Carlos :d ja btw see mees seal on Festus, selle veoauto nimi on lihtsalt Grub vms.

Carlos oli kooli jõudnud ning ta tahtsi süüa. Ta põrkas ühe tüdrukuga kokku.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Süüa tahaks.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süüa tahaks..   Süüa tahaks.. EmptyEsm Okt 24, 2011 3:21 pm

OT: Aa, jah, mul ei jäänud selle mehe nimi meelde..

"Tere," ütles Jade nipsakalt mingile tüübile, kes talle otsa jooksis.
Tagasi üles Go down
Carlos L. Sánchez

Carlos L. Sánchez


Postituste arv : 26
Join date : 02/08/2011

Süüa tahaks.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süüa tahaks..   Süüa tahaks.. EmptyEsm Okt 24, 2011 4:23 pm

''Tere,'' ütles ka poiss kellel ta otsa jooksis. Kui poiss nägi, et see on see sama tüdruk, kes talle meeldis hakkas ta pisut punastama. ''Vabanda, et ma sulle kogematta ette jooksin.''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Süüa tahaks.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Süüa tahaks..   Süüa tahaks.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Süüa tahaks..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hollywood Arts :: Kooliõu :: Grubi veoauto-
Hüppa: