Hollywood Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hollywood Arts

Etiam tempus suscipit
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Rannas mõnulemas ja ujumas

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyEsm Aug 01, 2011 6:02 pm

Pixie elab rannale suhteliselt lähedal, ta käib peaaegu igapäev rannas. Sellepärast tal ongi päevitatud nahk. Kui ta jõudis randa oli muidugi inimesi täis, kui ta leidis koha, kuhu enda lina asetada ning oma koti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyEsm Aug 01, 2011 6:08 pm

Jade'il oli sellel kuumal suvepäeval suhteliselt palav, nii otsustaski ta randa minna. Tüdruk võttis rannapiiril jalanõud jalast ja kandis neid näppude otsas. Kuskil ranna tagumises otsas oli natuke rohkem vaba ruumi olemiseks kui mujal, Lee läkski sinna. Seal silmas ta üht teist tüdrukut, kes tundus temast veidi noorem olevat. Kuna ta teda veel ei tundnud, otsustas Jade igaks juhuks küsida: "Tere. Tohin ma ka kuskil siin olla?" Juba asetaski ta oma asjad liivale ja jäi vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyEsm Aug 01, 2011 6:10 pm

''Oh muidugi,'' ütles tüdruk oma asju koomale tõstes. Ta oli ka hakanud oma raamatut välja võtma kuid ei hakkanud seda lugema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyEsm Aug 01, 2011 6:13 pm

Jade naeratas, kummardus oma kotini ja tõmbas sealt välja suure rätiku. Selle laotas ta hetk hiljem maha ja istus. "Mina olen Jade Amelée, lühidalt siis Lee või Amy," tutvustas ta end.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyEsm Aug 01, 2011 6:15 pm

''Mina olen Pixie Raquel, noh, mu teine nimi on Alexandra. Mul väga hüüdnime pole, võid mind Pixieks või Raqueliks lihtsalt kutsuda,'' ütles tüdruk talle natukene häbelikult. Pärast seda öeldes tuli talle sõnum. Ta võttis kotist oma pirni mobiili ning vaatas sõnumit ja saatis kiiresti vastuse ära ning pani telefoni tagasi kotti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyEsm Aug 01, 2011 6:19 pm

Kui Raquel sõnumi sai, tuli ka Amy'le tema pirnimobiil meelde. Ta otsis selle kotist üles ja kirjutas oma TheSlap'i lehele natuke sellest imeilusast ja päikeselisest päevast, ning rannast. See tehtud, pani ta telefoni kotti tagasi ja küsis: "Niisiis, Pixie, lähme ujuma?"
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyEsm Aug 01, 2011 6:20 pm

''Eh, jah muidugi, oota,'' ütles tüdruk ning kontrollis oma koti läbi. Pärast seda tõusis ta püsti ning ütles Lee'le: ''Lähme siis!''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyEsm Aug 01, 2011 7:04 pm

Ka Jade ajas ennast püsti, pühkis natuke liiva enda pealt maha ja jooksis juba vee poole.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyEsm Aug 01, 2011 7:29 pm

Vesi oli räigelt mõnus, võis lausa magama jääda. Lained olid suured. Tüdruk muudkui ujus ja ujus ning korajs ka suuri merekarpe.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyEsm Aug 01, 2011 7:43 pm

Lee armastas vett, vahepeal mõtles ta, et võiks vee sees lausa elada. Nüüd keerutas ta end lainetes nagu printsess, endal nägu naerul. Siin, Californias oli ka nii selge ja ilus vesi, võis näha igat asja mis põhjas vedeles. Jade kükitas maha, võttis peod liiva täis ja lihtsalt tundis tänasest päevast mõnu.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 11:00 am

''Sulle meeldib?'' küsis Pixie, naer suul. Tal läksid mõned merekarbid isegi katki, sest need olid suhteliselt väga õrnad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 12:02 pm

"Jah," vastas Jade rõõmsalt. Vähemalt tund aega oli tegelikult juba vees oldud, ja Lee'l hakkas natuke külm. "Ma lähen nüüd päevitama," kuulutas ta ja astus kalda poole.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 12:07 pm

''Ma tulen ka kohe,'' ütles Pixie tüdrukule. Pixie veel ujus natukene sügavamale. Tavaliselt tal läheb just sügavale minnes külmaks, kuid see päev ei läinud. Moment hiljem ta tuli kaldale ning jooksis oma asjade juurde ning Jade'i juurde. ''Jõhkralt mõnus vesi,''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 12:46 pm

Jade noogutas heakskiitvalt, sellega pidi ta nõustuma. Tüdruk heitis selili oma rätikule, plaaniga natuke pruunimaks saada.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 12:48 pm

''Sa käid ka Hollywood Artsis?'' küsis tüdruk talt. ''Sest ma panin tähele, et sul on see pirni telefon.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 12:49 pm

"Jah," vastas Amy naeratades.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 12:52 pm

''Mina olen ka,'' ütles tüdruk, ''Ja mis aste?''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 12:55 pm

"Junior," lausus Jade vastu.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 12:58 pm

''Ma olen Sophomore,'' ütles Pixie.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 1:01 pm

Lee oli kohe teadnud, et Raquel oli temast noorem. Aga see teda ei häirinud. Ta hoopis küsis: "Mis tundidesse sa registreeritud oled?"
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 5:17 pm

''Eeh, noh, kindlast Sikowitzi tundi!'' ütles tüdruk kohe ausalt, esimesena. ''Siis veel need kohustuslikud, keeled, ajalugu, laulmine ja veel mingeid.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 5:28 pm

"Ooh, Erwin, äge tüüp ta," hüüdis Jade naerdes. "Ma olen ka laulmises. See on üks neist mida ma mäletan vähemalt," jätkas ta.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 5:30 pm

''Mhm, meil oli nüüd diil tekkinud, et kui me hakkame neid linnu tseene tegema, siis ma toon talle kookuspähkleid,'' ütles tüdruk naeratavalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 5:33 pm

"Uskumatu, kuidas ta jõuab nii palju neid tühjaks juua," arutles Amy muigega.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas EmptyTeis Aug 02, 2011 5:34 pm

''Jah, ma kuulsin, et piim annab talle nägemisvõimet,'' ütles tüdruk ausalt. ''Või sinna kanti.''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rannas mõnulemas ja ujumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rannas mõnulemas ja ujumas   Rannas mõnulemas ja ujumas Empty

Tagasi üles Go down
 
Rannas mõnulemas ja ujumas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Rannas ujumas ja logelemas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hollywood Arts :: Muud kohad :: Venice'i rand-
Hüppa: