Hollywood Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hollywood Arts

Etiam tempus suscipit
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Koolis, lõpuks

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 5:36 pm

Algas kool, suvevaheaeg, läbi. Kuid Pixiele ausalt öeldes meeldib see kool. See on üks maailma parimaid. Kõikidel on erinevad hoiukappid - kõik on üleültse ilus. Ta kõndis mööda vestibüüli ning pani mõned enda asjad, kaasa arvatud tema instrumendi hoiukappi. Pandes asjad ära neiu pani kappi kinni ning läks istuma kõige lähedasemele toolile.
Tagasi üles Go down
Sandara Queens

Sandara Queens


Postituste arv : 19
Join date : 23/10/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 5:42 pm

Sandara kõndis pahuralt ringi ja mõtles kadunud suvevaheajale. Tegelikult ei olnud halva tuju põhjuseks üldsegi mitte kooli algus, ei, pigem oli selleks väsimus. Dara oli nimelt eile magama saanud alles nelja aegu, kõik tänu arvutile. Ta istus vaikselt vandesõnu pobisedes võõra tüdruku kõrvale:"Hommik."
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 5:45 pm

''Hommik,'' ütles tüdruk ning ka tutvustas ennast. Ta oli vist selle võõraga ainukesed esimesed inimesed koolis.
Tagasi üles Go down
Sandara Queens

Sandara Queens


Postituste arv : 19
Join date : 23/10/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 5:49 pm

Neid noogutas õrnalt ning haigutas seejärel. Peale vaikset mõminat, millest oli keeruline midagi seletada tutvustas ta ka ennast:"Sandara, hüüdnimedest eelistan Darat." Ning juba ilmus uus haigutus, arvutis istumine polnud vist tõesti parim idee.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 5:55 pm

''Rõõm tutvuda,'' vastas tüdruk noogutusega. Ta korraks uuris enda telefonil, et kas TheSlapis midagi uut on ka toimumas seal.
Tagasi üles Go down
Sandara Queens

Sandara Queens


Postituste arv : 19
Join date : 23/10/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 5:58 pm

"Yeah, siiamaani minul ka," muigas San õrnalt. Jah, siiamaani, kuna nad olid siin olnud nii vähest aega ei olnud neiul aimugi milline jutukaaslane tegelikult olla võib.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 6:52 pm

''Kuidas sul suvi läks?'' küsis tüdruk Daralt. Pixie polnud küll teda rannas varem näinud.
Tagasi üles Go down
Sandara Queens

Sandara Queens


Postituste arv : 19
Join date : 23/10/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 6:56 pm

Dara turtsus korraks naerda. Suvi? Temal? "Istusin arvutis või vaidlesin vanematega, nagu alati. Koreas sai ka käidud, mingisugusel ema tädipoja või kellegi sünnipäeval," sõnas ta siis lühidalt oma suve kirjeldades. Õrnalt muiates päris ta viisakalt:"Nii, ja kuidas sinu suvi siis läks?"
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 7:01 pm

''Oh, Korea,'' imestas tüdruk, ''Seal oli kindlasti ilus ja tore. Mina veetsin põhiliselt rannas, kuna ma elan ranna juures. Ma tahtsin ka kuhugi reisile minna, aga ei saanud.''
Tagasi üles Go down
Sandara Queens

Sandara Queens


Postituste arv : 19
Join date : 23/10/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 7:04 pm

Tüdruk noogutas jällegi ning sõnas naeratades:"Jah, seal oligi kena." Rannast kuuldes mõtles neidis veidi oma suvedele, jah, kõigil teistel olid need kindlasti palju lõbusamad. "Jahm, ma käiks ka võib-olla rannas kui ma arvutisõltlane poleks," sõnas ta muiates ja haigutas jällegi.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 7:12 pm

''Me võiksime mingil ilusal ilmal koos minna, kui väga tahad,'' tegi tüdruk ettepaneku. Saabki Darat paremini tundma õppida ja veel selliseid värke. ''Ega ma olen ka arvutisõltane, pisut.''
Tagasi üles Go down
Sandara Queens

Sandara Queens


Postituste arv : 19
Join date : 23/10/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 7:14 pm

"Kui ma väga tahan? Kas ma just ei öelnud, et ma ei taha väga?" naeris tüdruk kuid leidis siis idee täitsa toreda olevat,"Aga jah, me võiksime minna küll." Ta naeratas laialt ning teatas siis:"Usu mind, me pole ainukesed."
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 7:17 pm

''Ega me ei ole jah,'' noogutas tüdruk ning vaatas korraks oma tunniplaani, et näha mis tunnid tulevad järgmisena.
Tagasi üles Go down
Sandara Queens

Sandara Queens


Postituste arv : 19
Join date : 23/10/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 7:22 pm

"Mis klass sa oled muidu üldse?" päris neid uudishimulikult, kasulik teadmine siiski.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 7:27 pm

''Sophomore,'' ütles tüdruk lühidalt. ''Ja sa?''
Tagasi üles Go down
Sandara Queens

Sandara Queens


Postituste arv : 19
Join date : 23/10/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 8:40 pm

"Vaata aga, mina ka," lausus neidis ning naeratas säravalt. Vähemalt oli tal siin koolis nüüd mõnigi tuttav.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 9:30 pm

''Tore, siis,'' ütles tüdruk rõõmsalt. Sandara oli pisut vanem, kui 16 arvas tüdruk endamisi, aga noh inimesed on teistsugused, elab üle.
Tagasi üles Go down
Sandara Queens

Sandara Queens


Postituste arv : 19
Join date : 23/10/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 9:53 pm

San noogutas ning nõustus säravalt naeratades:"Täitsa tore jah." Ta koukis püksitaskust välja telefoni ning vaatas TheSlapi, kuhu oli ilmunud ka teade. Ei, muidugi ei teadnud ta enne, et kool on alanud. Tüdruk turtsus veidi naerda ning läks siis muud vaatamata TheSlapist välja.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 9:55 pm

''Mida sa oorad sellel õppeaastal kõige rohkem?'' küsis Pixie Sandaralt, ''Vabanda, ma olen vägagi uudishimulik,'' naeratas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Sandara Queens

Sandara Queens


Postituste arv : 19
Join date : 23/10/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 10:01 pm

"Õppeaasta lõppu muidugi," teatas San naerdes, loogika ju,"Aga noh, kui sa mõtled nüüd selle õppeaasta sees siis.. Seda kontsertit?" Tal polnud tegelikult õrna aimugi, tuleb mis tuleb, mingeid erilisi ootusi tüdruk ei kergitanud. "Heh, pole midagi, ma olen ise vahel samasugune," sõnas ta seejärel õrnalt muiates.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 10:04 pm

''Mhm,'' noogutas tüdruk talle. Ega millestki muust polnud rääkida, küsida. Elu lendab edasi,
Tagasi üles Go down
Sandara Queens

Sandara Queens


Postituste arv : 19
Join date : 23/10/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyPüh Okt 23, 2011 10:07 pm

Vaikus hakkas juba vaikselt rõhuma, niisiis alustas Sandara küsimist:"Mis instrumenti sa mängid?" Jah, eks see ole ka omamoodi vajalik info.
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyEsm Okt 24, 2011 7:10 am

''Viiulit,'' ütles tüdruk lühidalt.
Tagasi üles Go down
Sandara Queens

Sandara Queens


Postituste arv : 19
Join date : 23/10/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyEsm Okt 24, 2011 11:44 am

"Heh, mina ka," teatas Sandara muiates,"Ma mängin peale selle klaverit ka veel."
Tagasi üles Go down
Pixie A. Raquel, Jr.

Pixie A. Raquel, Jr.


Postituste arv : 141
Join date : 01/08/2011

Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks EmptyEsm Okt 24, 2011 4:21 pm

''Klaverit, vahva,'' ütles tüdruk rõõmsalt. Ta on ise ka klaverit algklassides proovinud kuid tal see nii hästi ei õnnestunud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Koolis, lõpuks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolis, lõpuks   Koolis, lõpuks Empty

Tagasi üles Go down
 
Koolis, lõpuks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hollywood Arts :: Kool :: Vestibüül-
Hüppa: